Twórcy Call of Duty ostrzegają cheaterów - "zero tolerancji"

Nowy system do walki z oszustami?

„Do zobaczenia jutro” - napisali wczoraj wieczorem twórcy Call of Duty na Twitterze, mając zapewne na myśli prezentację nowego systemu do walki z cheaterami. O innowacjach w tej sferze mówi się już od jakiegoś czasu.

Nowość ma pojawić się razem z listopadową premierą Call of Duty: Vanguard, lecz zostanie wprowadzona także w darmowym Warzone, gdzie problem oszustów jest szczególnie dotkliwy i nagminny.

Jednocześnie na oficjalnym koncie Call of Duty na Twitterze opublikowano nietypowe oświadczenie, w którym deweloperzy zapewniają, że „nie tolerują cheaterów”. „Wkrótce dowiecie się, co mamy na myśli” - dodano.

„Oszukiwanie rujnuje zabawę wszystkim zaangażowanym. Nikt nie lubi cheaterów. Naszym celem jest zapewnienie dobrej i sprawiedliwej zabawy: dla deweloperów, dla fanów i - co najważniejsze - dla graczy Call of Duty na całym świecie” - napisano.

Activision już w lutym zapewniało, że posiada zespół pracowników, którzy zajmują się tylko i wyłącznie walką z cheaterami. Nowe rozwiązanie dla następnego Call of Duty powstaje już podobno od ponad roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami