Testy Ghost Recon Frontline opóźnione - na dzień przed startem

Z powodu krytyki graczy?

Jutro miały rozpocząć się zamknięte testy Ghost Recon Frontline - zapowiedzianej niedawno darmowej gry battle royale od Ubisoftu. Na dzień przed startem wydarzenie jednak przesunięto.

W komunikacie opublikowanym na Twitterze twórcy strzelanki poinformowali, że postanowili opóźnić zamknięte testy produkcji. Nowego terminu nie ujawniono - stwierdzono jedynie, że deweloperzy podzielą się datą „jak najszybciej”.

Ubisoft nie przedstawił powodów przesunięcia wczesnej wersji gry, choć zaznaczył, że to „najlepsza” decyzja, jaką można było aktualnie podjąć. Firma podkreśliła jednocześnie, że „zespół jest oddany stworzeniu jak najlepszego” tytułu.

Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że jedną z przyczyn opóźnienia testów jest fala krytyki, z którą spotkała się produkcja. Rozczarowani niedawną zapowiedzią strzelanki internauci sugerowali, że deweloperzy źle odczytują oczekiwania fanów.

Negatywne głosy wciąż nie cichną. Pod wpisem informującym o przesunięciu testów niektórzy wyrażają niezadowolenie z istnienia projektu, sugerując nawet, że Ubisoft powinien skasować tytuł.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami