New World - tropienie i skórowanie: nóż do skórowania

Jak polować na zwierzynę i zdobyć skóry.

Tropienie i skórowanie to jedna z umiejętności i profesji w New World. Dzięki niej możesz zdobywać skóry ze zwierząt, które potem wykorzystasz w innych rzemiosłach. Z tej strony dowiesz się jak stworzyć nóż do skórowania i pozyskiwać skóry z upolowanej zwierzyny.

Na tej stronie:

Jak stworzyć nóż do skórowania

By rozpocząć skórowanie musisz zdobyć odpowiednie narzędzie - noż do skórowania. Do jego stworzenia potrzebujesz po jednej sztuce krzemienia i zielonego drewna. Zbierzesz je odpowiednio z krzemieni (1) leżących na ziemi i krzaków (2) - drewno pozyskasz też z drzew, ale do tego potrzebujesz siekiery.

043_new_world_tropienie_skorowanie_noz_do_skorowania

Gdy już uda ci się zebrać potrzebne materiały, wejdź w interakcję z dowolnym warsztatem (3) bądź obozem (4) by otworzyć okno tworzenia przedmiotów.

044_new_world_tropienie_skorowanie_noz_do_skorowania

Zaznacz pozycję Krzemienny nóż do skórowania (5), określ ilość sztuk (6), którą chcesz wytworzyć, a następnie wciśnij przycisk Stwórz (7). Po kilku sekundach narzędzie pojawi się w twoim ekwipunku - kliknij na nie dwa razy lewym przyciskiem myszy, by założyć na postać.

045_new_world_tropienie_skorowanie_noz_do_skorowania

Skórowanie zwierząt

Teraz pora zapolować. Wyjdź z miasta i poszukaj dowolnego dzikiego zwierzęcia (8). Zabij je, a następnie zbliż się do ciała i wejdź w interakcję, by je oskórować (9).Po kilku sekundach w plecaku pojawi się paczka skór i mięso do gotowania.

046_new_world_tropienie_skorowanie_noz_do_skorowania

Za każde oskórowane zwierzę zdobędziesz punkty doświadczenia do rozwoju profesji Tropienie i skórowanie. Jej poziom możesz sprawdzić otwierając menu, przechodząc do zakładki Profesje (10), a następnie spoglądać na Tropienie i skórowanie (11).

047_new_world_tropienie_skorowanie_noz_do_skorowania

Wraz ze wzrostem umiejętności będziesz w stanie skórować zwierzęta wyższego poziomu. Cały proces możesz przyspieszyć inwestując w lepszy nóż do skórowania.

Poprzednio: New World - dom: odblokowanie, jak kupić

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami