Far Cry 6 - Obsługa hotelowa

Przerwij przesłuchanie.

Po krótkiej misji Punkty otrzymasz dostęp do trzech misji wątku głównego - wszystkie dostaniesz w bazie La Moral od trzech postaci. Jedną z nich jest właśnie Obsługa hotelowa.

Gdy zaakceptujesz zadanie, udaj się do oznaczonego punktu w miasteczku po wyjściu z bazy, by dotrzeć do ciężarówki (1). Wejdź do środka. Następnie musisz po prostu czekać, aż pojazd dojedzie do celu.

hotel1

Przy wjeździe na teren misji zatrzyma was strażnik, jednak to tylko część narracji. Dopiero chwilę później kierowca otworzy drzwi naczepy i pozwoli wam wyjść.

Udaj się prosto do budynku. Na dziedzińcu jest Dentystka (2). To oficerka, którą musisz zaatakować, żeby przerwać przesłuchanie.

hotel2

Dobra wiadomość jest taka, że nie ma tu żadnych alarmów. Dlatego możesz po prostu zacząć strzelać i nie przejmować się, że nadejdą duże posiłki wroga.

Zajmij się więc głównym celem, a potem wykończ w dowolny sposób pozostałych wrogów na terenie budynku hotelu. To w zasadzie wszystko.

hotel3

Kiedy zlikwidujesz ostatniego żołnierza, zacznie się scenka. Możesz zająć się następną misją.

Następnie: Far Cry 6 - Prosta piłka

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Punkty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami