Twórcy Battlefield 2042 w tym tygodniu ujawnią ostatni tryb rozgrywki

Hazard Zone.

EA i studio DICE poinformowały, że 14 października ujawnią szczegóły o ostatnim z trybów rozgrywki Battlefield 2042 - Hazard Zone.

W najbliższy czwartek o godzinie 17:00 czasu polskiego deweloperzy opublikują zwiastun, prezentujący wspomniany moduł wraz z informacjami na temat sposobu zabawy.

Na razie udostępniono krótki teaser, który sugeruje, że tryb postawi przed graczami duże wyzwanie. Film przekonuje, że w Hazard Zone „każdy oddział jest zdany tylko na siebie", ostrzegając, że do rywalizacji trzeba wziąć udział „przygotowanym”.

Szczegóły o wariancie nie są znane, ale pliki z technicznych testów alfa sugerują, że moduł będzie inspirowany Escape from Tarkov. Gracze wykonają zadania i zbiorą dane wywiadowcze, a w przypadku śmierci stracą nieubezpieczone wcześniej wyposażenie. Ponadto pojawią się wrogowie kierowani przez sztuczną inteligencję.

Hazard Zone jest jednym z trzech filarów strzelanki od studia DICE - obok klasycznej rywalizacji i pozwalającego toczyć zmagania mapach ze starszych części Portal. Battlefield 2042 ukaże się 19 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami