Riders Republic za darmo na PC - ale tylko dzisiaj

Test przed premierą.

Choć Riders Republic od Ubisoftu debiutuje dopiero 28 października, już dzisiaj twórcy oferują możliwość sprawdzenia gry za darmo. Inicjatywa potrwa 24 godziny i dostępna jest tylko na PC.

Aby skorzystać, wystarczy udać się na oficjalną stronę.

Darmowy dzień testowy służy zapewne do sprawdzenia działania serwerów pod obciążeniem. Otrzymamy więcej treści niż podczas sierpniowej bety: dostępnych jest pięć głównych dyscyplin sportowych, zarówno samotnie, jak i w trybie rywalizacji.

Riders Republic jest swego rodzaju kontynuacją Steep. Tam skupiono się przede wszystkich na sportach zimowych, a w nowej produkcji dodano bardziej różnorodne lokacje oraz - co ważne - rowery.

Najważniejszą atrakcją są zapewne wyścigi Mass Race, dla maksymalnie 50 graczy - pojawiają się na mapie w losowych miejscach do 30 minut. Jest też bitwa na tricki w dwóch sześcioosobowych drużynach, a także zabawa swobodna z playlistą różnych atrakcji.

Brakuje za to samouczka, ponieważ ten jest podobno długi, a twórcy chcą, by gracze jak najszybciej wskoczyli do akcji. To istotne, ponieważ darmowy dzień kończy się już jutro o godzinie 09:00 rano.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami