Potwory w Rainbow Six Siege - rusza halloweenowy event

Straszny tryb rozgrywki.

Od dzisiaj - 12 października - w sieciowej strzelance Rainbow Six Siege ponownie dostępne jest wydarzenie specjalne Doktor's Curse, w którym gracze wcielają się w potwory, rywalizując z Eksterminatorami.

Event wprowadzono po raz pierwszy w ubiegłym roku. Obrońcy starają się przeżyć do końca rundy, chyba że wcześniej uda im się wyeliminować potężnych atakujących. Obie drużyny wyposażone są w specjalne zestawy sprzętu, jednak nikt nie dysponuje bronią palną.

Każdy Eksterminator nosi przy sobie specjalny młot wyważający, którym rozgniata potwory. Atakujący mają też dostęp do trzech gadżetów, przy pomocy których zwalczają przeciwników: Jackal ma swój Eyenox Model III, Lion - EE-ONE-D, a Sledge - czujnik bicia serca Pulse'a.

Każdy obrońca dysponuje swoim typowym gadżetem-pułapką ze zmodyfikowanymi wartościami oraz specjalną zdolnością, znaną pod nazwą Nocna przechadzka, która na krótką zapewnia niewidzialność i wyższą prędkość. Potwory nie mogą jednak posługiwać się atakiem wręcz.

Nowością w tym roku jest świeży zestaw przedmiotów kosmetycznych do zdobycia - łącznie 48 uniformów, skinów i ozdób, wszystkie związane oczywiście z potworami i przeróżnymi straszydłami.

Doktor's Curse potrwa do 2 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami