Pierwszy gameplay z nowego Saints Row - spacer po Santo Ileso

Trochę eksploracji.

Twórcy debiutującego w 2022 roku rebootu Saints Row przygotowali krótki materiał, w którym postarali się zaprezentować miejsce akcji gry - miasto Santo Ileso.

Bohaterka zaczyna od jazdy autem, by potem po prosu spacerować po ulicach i rozglądać się po okolicy. Warto przypomnieć, że - jak w poprzednich odsłonach - główną postać stworzymy sami.

Miasto reprezentuje połączenie scenerii z południowo-zachodnich stanów USA. Dzielnice są odpowiednio zróżnicowane. Otrzymujemy bogate sąsiedztwo, obszar z wieżowcami, pustynne przedmieścia, dzielnicę imprezowo-rozrywkową - momentami lokacja przypomina Las Vegas.

W różnych dzielnicach postawimy budynki, które pomogą zdobywać fundusze na rozwój kryminalnej działalności. Niektóre przykłady to restauracja szybkiej obsługi służąca za przykrywkę dla handlu narkotykami czy warsztat, dzięki którym zajmiemy się przerabianiem skradzionych samochodów.

Prezentacja rozgrywki z fragmentami walki i strzelanin jeszcze przed nami. Gra trafi na konsole obydwu generacji oraz PC i będzie wspierać kooperację dla dwóch graczy, tak jak poprzednie części.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami