Far Cry 6 - Nowa rewolucja

Więźniowie na statku.

Misję tę zleci ci Jonron po zadaniu Weź leki, gdy porozmawiasz z nią przy lądowisku śmigłowców w obozie Patriotas Peak.

Musisz udać się do miasteczka Concepcion, oddalonego od obozu o 3 kilometry - dlatego najlepiej skorzystać z samolotu lub śmigłowca. Jeśli gdzieś po drodze będzie działko przeciwlotnicze, którego nie zniszczyłeś wcześniej, to trzymaj się dużej wysokości i wyskocz, a potem poszybuj w stronę celu na wingsuicie.

Gdy wylądujesz w miasteczku, musisz znaleźć wejście do bazy La Moral. Najpierw przejdź drzwiami w budynku z napisem Danza Tradicional (1), a następnie zapukaj w ścianę w oznaczonym miejscu z niebieskim graffiti.

nowa1

W bazie idź po schodach w dół i korytarzem do końca, by zaczęła się scenka wprowadzająca do właściwej części misji. Po scence idź do znacznika na zewnątrz, by spotkać się z rewolucjonistą - wsiadaj na konia i jedź za nim.

Kiedy dotrzecie do celu, porozmawiaj z pilotem śmigłowca (2).

nowa2

Wsiądź na fotel pasażera i poczekaj, aż lot - i rozmowa - się zakończy. Będzie to w okolicy statku, na którym przetrzymywani są więźniowie. Kluczowe będzie wyłączenie alarmów, dlatego polecamy wyskoczyć i poszybować na wyższy pokład i wejść na mostek (3), by zniszczyć tam alarm (4). To wyłączy wszystkie alarmy na statku

nowa3

Teraz możesz już na spokojnie zająć się eliminacją wrogich żołnierzy na pokładzie. Po walce przełącz dźwignię (5), by opuścić kontener. Następnie zeskocz niżej i otwórz kontener.

nowa4

Gdy wypuścisz więźniów, wracaj na pokład i obsadź jedno z działek przy burcie albo na środku pokładu. Zacznie się atak wrogich samolotów - musisz do nich strzelać, uważając na ogień i zmieniając co jakiś czas działko.

nowa5

Po odparciu samolotów poczekaj, aż pojawią się rewolucjoniści i skacz do wody, by wejść na łódź (6). Płynąc do brzegu, strzelaj do dwóch łodzi wroga.

nowa6

Na końcu pozostaje tylko pozbyć się paru wrogów z plaży. Gdy to zrobisz i odczekasz moment, misja się zakończy.

Następnie: Far Cry 6 - Punkty

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Obraz wart tysiąca słów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami