Capcom próbował, ale się nie udało. Monster Hunter Rise bez cross-save

Jutro demo na PC.

Capcom potwierdził, że Monster Hunter Rise nie zaoferuje opcji przenoszenia zapisów pomiędzy wersją Nintendo Switch oraz nadchodzącą odsłoną PC.

Również wspólna zabawa w kooperacji na obu platformach nie będzie możliwa - dodał japoński wydawca.

„Widzieliśmy wasze prośby o cross-save i cross-play w Monster Hunter Rise oraz w rozszerzeniu Sunbreak, ale niestety - po badaniu opcji przez cały proces deweloperski - nie możemy obecnie zaoferować tych funkcji" - napisano na Twitterze.

Odsłona PC ukaże się dopiero 12 stycznia przyszłego roku, więc teoretycznie czasu na prace jest jeszcze sporo. Informacje przekazano jednak wcześniej, ponieważ już jutro na Steamie zadebiutuje wersja demo, pozwalająca sprawdzić wszystkie 14 rodzajów broni.

Później, w połowie roku - już na obu platformach - pojawi się także wspomniane rozszerzenie Monster Hunter Rise Sunbreak. Wrócą potwory z poprzednich odsłon serii, ale nie zabraknie też nowości, w tym lokacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami