Amazon Prime wchodzi do Polski - roczny abonament za 49 zł

W tym Prime Gaming i Prime Video.

Usługa Amazon Prime właśnie trafiła do Polski. Abonenci otrzymają rozszerzone opcje dostawy produktów ze sklepu Amazon, dostęp do serwisu z filmami i serialami Prime Video oraz pakiet dla graczy Prime Gaming. Usługa kosztuje 49 zł rocznie albo 10,99 zł miesięcznie. Dostępny jest także 30 - dniowy okres próbny.

W ramach rozszerzonej opcji dostawy, abonenci mogą nie płacić za przesyłkę, jeśli kupią produkt oznaczony logiem Prime. W przeciwieństwie do podobnej oferty Allegro Smart nie jest wymagane osiągnięcie minimalnej kwoty zamówienia do skorzystania z darmowej wysyłki.

Zamówienia mogą być dostarczone przez kuriera, do paczkomatu lub punktu odbioru. Wybrane produkty, w ramach „Priorytetowej Dostawy”, mogą zostać dostarczone już na następny dzień, nawet w weekendy.

Następną korzyścią w ramach Amazon Prime jest dostęp do serwisu streamingowego Prime Video, który oprócz znanych produkcji kinowych i telewizyjnych, oferuje też katalog dobrze ocenianych produkcji oryginalnych.

Ostatni element zestawu to Prime Gaming, kierowany do graczy program benefitowy, dający co miesiąc dostęp do tzw. „łupów”, czyli zestawów przedmiotów do różnych gier oraz darmowych tytułów do aktywacji na popularnych platformach dystrybucji.

Dodatkowo abonent otrzymuje status Prime na platformie transmisyjnej Twitch, pozwalający m.in. za darmo subskrybować ulubionych twórców, co normalnie kosztuje 4,99 dol. miesięcznie.

Szczegóły oferty Amazon Prime można sprawdzić na stronie usługi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami