Twitch ma listę streamerów, których nie można zbanować

Tyler1 i inni.

Użytkownicy odkrywają kolejne interesujące informacje wśród plików wykradzionych z serwerów Twitcha. Okazuje się, że serwis ma specjalną listę streamerów, których nie można banować.

Nie jest obecnie jasne, jak aktualne jest to zestawienie - i czy pozostaje w użyciu. Obejmuje między innymi Tylera „tyler1” Steinkampa, czyli kontrowersyjną postać słynącą właśnie z licznych blokad konta - ale w League of Legends.

Jest też Bryan „RiceGum” Quang Le, także słynący z przeróżnych „wyskoków” i promowania wątpliwej jakości form zarobku, ale głównie w serwisie YouTube.

1
Są równi i równiejsi

Nie wiemy, dlaczego akurat ta dwójka ma zasługiwać na immunitet, zwłaszcza że słynie właśnie z kontrowersyjnych zachowań. Inni streamerzy „tego typu” - jak Félix „xQcOW” Lengyel - są banowani bez żadnych skrupułów.

Na liście są też nieco bardziej rozsądne pozycje, jak „Sarbandia” - to konto Emmetta Sheara, współzałożyciela i dyrektora generalnego Twitcha. „Nie banować z absolutnie żadnego powodu” - głosi dopisek w jego przypadku.

Gdzie indziej zawarto wskazówki dla administratorów, by - dla przykładu - nie banować Marcusa „djWHEATa” Grahama za zbyt niski wiek. Popularny komentator ma 44 lata, lecz na jego streamie często pojawia się syn, a z serwisu można korzystać tylko po ukończeniu 13 lat.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami