Nieoficjalnie: premiera GTA Trilogy w grudniu, także w pudełkach

Ale nie na wszystkie konsole.

  • GTA: The Trilogy - The Definitive Edition ukaże się także w pudełkach
  • Premiera 7 grudnia, ale nie dla wszystkich wersji
  • Wieści nie są oficjalne

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition ukaże się także w wersji pudełkowej, a premierę takich wydań - choć nie na wszystkie platformy sprzętowe - zaplanowano rzekomo na 7 grudnia.

Takie wieści przekazał serwis PPE, powołując się na własne źródła. Wymieniona data ma dotyczyć podobno PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, podczas gdy fizyczne odsłony na PS5 i Xbox Series X/S ukażą się dopiero w przyszłym roku.

Warto dodać, że poprzednie - nadal nieoficjalne - doniesienia na temat odświeżonej trylogii mówiły o premierze w listopadzie. Możliwe więc, że wersje cyfrowe zadebiutują we wcześniejszym terminie niż pudełka.

Oficjalnie wiemy jedynie - jak podał Rockstar - że zestaw ukaże się na wymienionych platformach (oraz na PC) jeszcze w tym roku. W 2022 r. gra trafi także na urządzenia mobilne z Androidem oraz iOS. Nie znamy za to konkretnych dat.

Jak już dzisiaj wspominaliśmy, całkiem wysokie mogą być ceny kolekcji. Twórcy obiecują „gruntowny zestaw poprawek, obejmujących grafikę i współczesne rozwiązania rozgrywki” we wszystkich trzech tytułach. „Klasyczny wygląd i styl” nie ulegną jednak zmianie.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami