New World nie pozwoli zmienić regionu - gracze nie są zadowoleni

"Zmarnowałem 80 godzin…"

Amazon sprecyzował, że jednak nie pozwoli graczom New World zmienić regionu, w którym grają. Takie obietnice pojawiły się wkrótce po problematycznej premierze, gdy firma zachęcała, by zakładać konta na wolnych serwerach.

Jednocześnie obiecano, że później - po ustabilizowaniu sytuacji - użytkownicy będą mogli swobodnie przenosić postacie, by grać ze znajomymi. Tak faktycznie będzie, ale tylko w ramach jednego regionu, jak Ameryka Północna czy Europa.

Za darmo dostępny będzie tylko jeden transfer - dodano. „Tak, będzie można przenieść się pomiędzy regionami, jeśli zechcesz” - taki wpis na Twitterze, jeszcze z września, jest nadal dostępny w sieci.

„Niestety, oryginalne informacje nie były poprawne” - komentuje teraz Amazon.

Jak można się domyślać, nie wszyscy są zadowoleni. „Moja grupa znajomych jest podzielona na różne regiony, ponieważ powiedzieliście nam, że transfer będzie możliwy. Kolejki były szalone, więc zdecydowaliśmy spotkać się później” - opisuje niejaki „seektankkill” w serwisie Reddit.

„To frustrujące i tylko wydłuża listę frustrujących rzeczy. Nikt nie chce zaczynać nowej postaci, to prosta droga do wypalenia” - dodaje.

„Zmarnowałem 80 godzin” - zgadza się „TheMostRev”.

„Zaraz po premierze wielu graczy z Europy rejestrowało się w USA, żeby w ogóle móc grać. Niewyobrażalne jest, że musimy tu zostać. Regiony muszą być częścią transferu” - apeluje „kel1875”, już na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Są też inne ograniczenia: nie możemy przenieść się na pełny serwer, ani do świata, w którym posiadamy już inną postać.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami