Diablo 2 Resurrected nadal ma problemy z serwerami

Trzeci dzień z rzędu.

Choć od premiery Diablo 2: Resurrected minęły już ponad dwa tygodnie, produkcja nadal ma problemy z serwerami, a te wydają się tylko nasilać. Gracze narzekają na brak możliwości logowania i znikające postacie.

„Badamy obecnie problemy z logowaniem. Przepraszamy za niedogodności” - napisano na oficjalnym koncie pomocy technicznej studia Blizzard w Europie. W podobnym tonie wypowiadali się wkrótce pracownicy także z Ameryki Północnej.

„Raz jeszcze przepraszamy za problemy wywołane przez dzisiejsze awarie. Pracujemy nad rozwiązaniem. Dalsze wieści za godzinę” - brzmi ostatnia wiadomość.

Problemy wydają się wyrastać poza standardowe przeciążenie serwerów. Kłopoty trwały już w weekend, a twórcy produkcji przeprowadzili nawet „awaryjną konserwację” serwerów. Takie działania - jak widać - nie pomogły.

Wszystko to sprawia, że gracze irytują się już od trzech dni. Nawet jeśli infrastruktura momentami działa, to często nie pokazuje dostępnych postaci, co tylko potęguje frustracje.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami