Dema gier także na PS4 - pierwszą pozycją Biomutant

Sony rozszerza Game Trials.

  • Program Game Trials zawitał także na PS4
  • Pierwszą grą na starszej konsoli jest Biomutant
  • Inicjatywa nadal ograniczona jest do UK i Kanady

Sony rozszerza testy usługi Game Trials, oferującej bezpłatne wersje demonstracyjne gier. Po dwóch pozycjach na PlayStation 5, czas na pierwszą produkcję na PS4 - Biomutant.

Tytuł ten wydano jak na razie wyłącznie na PlayStation 4, lecz funkcja kompatybilności wstecznej sprawia, że z pięciogodzinnego dema można skorzystać także na nowszym urządzeniu.

W przypadku Biomutant obowiązują te same ograniczenia, co w związku z Death Stranding Director's Cut oraz Sackboy: A Big Adventure, o czym wspominaliśmy dokładnie tydzień temu.

Testy są więc zarezerwowane dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Kanady, jednocześnie aktywować można tylko jedno demo, a „grać” można maksymalnie przez pięć godzin.

„Grać” w cudzysłowie, ponieważ najważniejszą kontrowersją związaną z programem jest obecnie fakt, że odliczanie zaczyna się już w chwili kliknięcia przycisku „Download Trial”, a więc czas potrzebny na pobranie plików jest odejmowany z limitu godzin.

Cała inicjatywa pozostaje dostępna do 28 października. Nie jest obecnie jasne, czy po tym terminie Sony planuje wprowadzić ją na pozostałe terytoria, czy też zajmie się wprowadzeniem zmian.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami