Codemasters pracuje nad "największą i najbardziej ambitną" grą od dekady

Dirt 6? Nowa marka?

Codemasters pracuje nad ambitnym projektem, który ma być największą grą studia od dziesięciu lat - wynika z opisu umieszczonego w nowej ofercie pracy dla menadżera produkcji.

„Pomożesz w organizacji prac nad kluczowym projektem studia - zapowiadającego się na najbardziej ambitną i największą grę Codemasters od ponad dekady” - napisano w ogłoszeniu.

„Pracując z pasjonatami, dostarczysz graczom tytułów wyścigowych z wysokim budżetem” - czytamy też w ofercie, co rozwiewa wątpliwości odnośnie gatunku gry. Codemasters nie planuje porzucać motoryzacyjnej tematyki.

Internauci spekulują już, rzecz jasna, o jaką produkcję może chodzić. Zapowiedź dużej skali gry wyklucza raczej Dirt Rally 3 - choć niewykluczone, że kiedyś sequel ten powstanie.

Najwięcej zawartości i różnorodnych wyścigów oferowała przeważnie seria Dirt. Być może ambitny projekt to właśnie kolejna odsłona tego cyklu. Warto przypomnieć, że studio Codemasters należy teraz do Electronic Arts, co ma zapewne wpływ na wielkość budżetu niektórych produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami