Far Cry 6 - zwierzyna łowna, miejsca do polowania: mapa

Jak odnaleźć wszystkie miejsca do polowania na zwierzynę.

Na tej stronie dowiesz się, jak odnaleźć w Far Cry 6 wszystkie miejsca do polowania na zwierzynę łowną.

Polowanie na dziką i rzadką zwierzynę to jedna z czynności w grze, która może przynieść ciekawe korzyści - na przykład mięso może być składnikiem posiłków, które zwiększają nasze statystyki.

Istnieje kilka sposobów ma odkrycie miejsc przebywania poszczególnych gatunków zwierząt, jednak najlepszą metodą zdobycia tychże informacji jest zakupienie map, dzięki którym odkryjemy wszystkie miejsca do polowań.

Zanim zdobędziemy możliwość nabywania map, należy zakupić chatę myśliwską i ją ulepszać. Tę czynność wykonamy w jednym z obozów partyzanckich (w Madrugadzie, Valle de Oro lub El Este). Należy podejść do osoby z ikoną młotka (1) i zakupić chatę myśliwską (pierwszy poziom).

077

Następnie należy podejść do chaty myśliwskiej - postać z ikoną łuku (2), by zakupić mapy odkrywające miejsca do polowań (zakup jednej mapy wiąże się ze wskazaniem wszystkich miejsc do polowań na dany gatunek zwierzęcia).

081

Chatę myśliwską, podobnie jak inne obiekty, możemy ulepszać (maksymalnie do trzeciego poziomu). Im jest on wyższy, tym otrzymujemy dostęp do map, które odkrywają miejsca do polowań z rzadszymi okazami.

Kiedy odkryjemy miejsce do polowania, na mapie gry pojawią się białe ikony (3) symbolizujące dany gatunek zwierzęcia.

080

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - łowiska, ryby, miejsca do wędkowania: mapa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami