Far Cry 6 - Relikwia Triady Oku

Wyprawa po skarb: Odkryj tajemnicę posiadłości.

Na tej stronie opisujemy Wyprawę po skarb o nazwie: Relikwia Triady Oku w Far Cry 6.

105

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

  • Region / Obszar: Valle de Oro / Cruz del Salvador
  • Lokacja: Fort Oro
  • Początek zadania: Skrzynka z zadaniem (1) znajduje się przed wejściem do fortu
106

Gdzie znajduje się Relikwia Triady Oku

Kiedy wejdziesz do środka, przejdź do pokoju z lustrami (2). Wówczas siły nadprzyrodzone zniszczą wszystkie lustra oprócz jednego.

107

Podejdź do jedynego niezniszczonego lustra (3) i uderz w nie. Ujrzyj panel z guzikami, który uruchom. Obok schodów otworzą się drzwi. Wejdź do pokoju.

108

Na stole znajdują się trzy przyciski (4A, 4B i 4C). Musisz je włączyć w odpowiedniej kolejności. Najpierw naciśnij: środkowy (4B), potem: lewy (4A), a na końcu: prawy (4C).

109

Następnie wejdź po schodach na górę. Za pianinem znajduje się lustro (5), które stłucze się, kiedy podejdziesz bliżej. Wówczas otworzy się przejście za szafą (6). W ukrytym pomieszczeniu zabierz klucz.

110

Zejdź na dół, otwórz drzwi po lewej stronie i zejdź po schodach. Zniszcz drewnianą barykadę i przejdź na koniec pokoju, gdzie znajduje się czerwony przycisk (7). Kiedy go naciśniesz, nastąpi wybuch na zewnątrz.

111

Przejdź do bocznego pomieszczenia i użyj kotwiczki, by wspiąć się na górę. Przedostaniesz się do ogrodu. Wskocz do studni (8).

112

Na dole przymocuj kotwiczkę (9), podciągnij się i rozhuśtaj się, aby wskoczyć do wnęki, gdzie odnajdziesz skarb - relikwię Triady Oku. Po przeciwległej stronie znajduje się także skrzynia ze skarbem.

113

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Najprawdziwsza Yaranka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami