Far Cry 6 - łowiska, ryby, miejsca do wędkowania: mapa

Jak odnaleźć wszystkie łowiska.

Na tej stronie dowiesz się, jak odnaleźć w Far Cry 6 wszystkie łowiska, czyli miejsca do wędkowania.

Łowienie ryb to jedno z zajęć w grze, które może przynieść wymierne korzyści, na przykład rybie mięso może być składnikiem posiłków, które zwiększają nasze statystyki.

Istnieją trzy metody odnajdywania łowisk. Jednak najlepszym sposobem zdobycia informacji o położeniu miejsc do wędkowania jest zakupienie map, dzięki którym odkryjemy wszystkie łowiska.

Zanim zdobędziemy możliwość nabywania map, należy zakupić chatę rybacką i ją ulepszać. Tę czynność wykonamy w jednym z obozów partyzanckich (w Madrugadzie, Valle de Oro lub El Este). Należy podejść do osoby z ikoną młotka (1) i zakupić chatę rybacką (pierwszy poziom).

077

Następnie należy podejść do chaty rybackiej - postać z ikoną haczyka (2), by zakupić mapy odkrywające miejsca do łowienia (zakup jednej mapy wiąże się ze wskazaniem wszystkich łowisk danego gatunku ryby).

078

Chatę rybacką, podobnie jak inne obiekty, możemy ulepszać (maksymalnie do trzeciego poziomu). Im jest on wyższy, tym otrzymujemy dostęp do map, które odkrywają łowiska z rzadszymi okazami.

Kiedy odkryjemy łowisko, na mapie gry pojawią się białe ikony (3) symbolizujące miejsca do wędkowania na dany gatunek ryby.

079

Następnie: Far Cry 6 - zwierzyna łowna, miejsca do polowania: mapa

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami