Ubisoft pomylił wersje Far Cry 6? Gracze otrzymują rosyjskie wydanie

Nie mogą skorzystać z upgrade'u na PS5.

Z relacji internautów wynika, że Ubisoft najprawdopodobniej wysłał do sklepów błędne wersje Far Cry 6 - niektórzy kupując grę otrzymali rosyjskie wydanie.

O sprawie pisze serwis VGC. Problem jest poważny, zwłaszcza na konsolach PlayStation. Przykładowo użytkownicy z brytyjskim kontem PSN używając edycji dla innego regionu nie mogą bowiem uzyskać darmowego upgrade'u na PS5.

Jak zwraca uwagę na Twitterze internauta SJPearson85, pewnym rozwiązaniem jest założenie profilu rosyjskiego. Wówczas jednak gracz nie uzyska dostępu do DLC, które dołączono do droższych wersji strzelanki.

Problem dotyczy Wielkiej Brytanii, ale nie tylko. Wpisy na oficjalnym forum pomocy technicznej Ubisoftu wskazują, że złe wydania otrzymują również gracze z innych krajów europejskich, w tym Niemiec i Grecji.

Zobacz także: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Wydawca na razie nie skomentował wieści. Co ciekawe, podobną pomyłkę firma popełniła w przypadku Assassin's Creed Valhalla - wówczas także część osób dostała wersję przypisaną do innego regionu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami