PlayStation w grudniu ujawni duży remake? O grze opowiedziała piosenkarka

Tajemniczy projekt.

Irlandzka piosenkarka ujawniła, że pracuje nad dużym remake'iem gry na PlayStation. Przekonuje, że projekt zostanie oficjalnie zapowiedziany w grudniu.

Eabha McMahon o pseudonimie scenicznym AVA w wywiadzie dla stacji radiowej WLR FM wyjawiła, że niedawno napisała piosenkę na potrzeby nieogłoszonej jeszcze produkcji na konsole Sony. Utwór przygotowała z kompozytorem Michaelem McGlynnem. Ten ostatni odpowiada za ścieżkę dźwiękową sekretnego tytułu - muzykę tworzy wraz z żoną i córką.

- Gra zostanie zapowiedziana w święta, wtedy ujawnią jej nazwę. Słyszałam o pozycji i mogę potwierdzić, że jest naprawdę dużym projektem, co jest świetną wiadomością! - oznajmiła piosenkarka, cytowana przez Gematsu.

bluepoint_games
Być może nad grą pracuje przejęte niedawno przez Sony studio Bluepoint Games

Artystka nie podała konkretnej daty prezentacji tytułu, ale najprawdopodobniej Sony ujawni tajemniczą produkcję podczas tegorocznej gali The Game Awards. Wydarzenie organizowane przez Geoffa Keighleya odbędzie się 9 grudnia.

McMahon pochodzi z Irlandii, co okazało się podobno istotne, ponieważ twórcy poszukiwali piosenkarki, która byłaby w stanie zaśpiewać w irlandzkim języku, odgrywającym istotną rolę w powstającej grze.

Nie wiadomo, o jakim dokładnie remake'u mowa. Wspomniany McGlynn w przeszłości pracował nad muzyką dla wielu tytułów - niewykluczone więc, że projekt jest odświeżoną wersją jednej ze starszych produkcji kompozytora.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami