New World - włˇkna: lokalizacja, wydobycie, konopie

Gdzie zebrać włˇkna do wytwarzania przedmiotˇw.

Włókna to jeden z pierwszych przedmiotów w New World, który wykorzystasz w rzemiośle. Skąd je brać i jak wydobyć, gdy uda ci się znaleźć złoże? Na te pytania odpowiadamy na niniejszej stronie.

Włókna to materiał, który wykorzystasz od samego początku rozgrywki. Dzięki niemu stworzysz swoją pierwszą wędkę, wykorzystasz go także w produkcji ubrań dla twojej postaci. By je zebrać musisz odnaleźć krzak konopi (1).

027_new_world_wlokna_lokalizacja_wydobycie_konopie

Rośliny te rosną na zboczach gór i w gęstych lasach. Najłatwiej znaleźć je obok południowego wyjścia (2) z Osady Jesieniowiecznia - tam też natrafisz na kilka krzaków. Do zebrania konopi jak i innych roślin potrzebujesz sierpa - możesz jednak bez większych przeszkód wytworzyć go samodzielnie.

028_new_world_wlokna_lokalizacja_wydobycie_konopie

Z każdego krzaka konopi zdobędziesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu sztuk włókna. Przedmioty te mają niewielką wagę, zbieraj je więc zawsze jak tylko na nie natrafisz - włókna wykorzystywane są nawet w wysokopoziomowych recepturach.

Poprzednio: New World - wędka: jak stworzyć, włókna

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla ktˇrych na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami