Na PS5 zmierza najmocniejszy zestaw gier w historii PlayStation - twierdzi Sony

„Jest fantastyczny”.

Szef Sony Interactive Entertainment - Jim Ryan - przekonuje, że zestaw gier powstających na PS5 jest najmocniejszy w historii firmy.

W wywiadzie dla serwisu GamesIndustry menedżer podkreślił, że pakiet produkcji, które towarzyszyły nowej konsoli w okresie premiery był najlepszym z dotychczasowych. Dodał jednak, że koncern nie zwalnia tempa.

- Zestaw gier, które nadchodzą, jest fantastyczny. Jest zdecydowanie najmocniejszym w historii naszych konsol i nie mogę się doczekać, jak te produkcje zaczną ukazywać się jedna po drugiej. Horizon, God of War, Gran Turismo 7... Uważam, że to właśnie nas definiuje - mówi Ryan.

horizon_forbidden_west_sony
Jedną z powstających gier jest Horizon Forbidden West

Słowa prezesa Sony Interactive Entertainment pokrywają się z wcześniejszymi wypowiedziami przedstawicieli firmy. Przykładowo jakiś czas temu ujawniono, że studia deweloperskie koncernu pracują nad co najmniej 25 grami.

Spośród wymienionych przez Ryana produkcji najwcześniej ukaże się Horizon Forbidden West - najnowszy projekt od Guerilla Games zadebiutuje 18 lutego 2022 roku. Później, w marcu, pojawi się Gran Turismo 7.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami