Konami raz jeszcze przeprasza za eFootball - wkrótce pierwszy patch

Ale detali brak.

Konami poinformowało, że 28 października opublikuje pierwszą aktualizację dla eFootball.

Jak wynika z wiadomości opublikowanej na Twitterze, wydana 30 września produkcja nie była jeszcze skończona, ponieważ nadchodzący patch podniesienie wersję gry dopiero do 0.9.1.

Nie podano szczegółów, lecz twórcy chcą skupić się na „naprawianiu problemów już zgłoszonych oraz tych, o których cały czas informujecie” - czytamy w komunikacie.

Takie sformułowanie może oznaczać wszystko, a problemów w eFootball z całą pewnością nie brakuje. Wymienić można zepsuty system kolizji piłkarzy, powolne podania, czy niskiej jakości twarze.

Japoński wydawca poda więcej detali wraz ze zbliżaniem się do dnia publikacji łatki. Raz jeszcze wystosowano także przeprosiny, tym razem za „niedogodności” wywołane przez grę.

Japoński wydawca jeszcze przed debiutem ostrzegał, że premierową wersję eFootball 2022 należy traktować bardziej jako demo niż pełnoprawną produkcję. Gracze faktycznie otrzymali wyjątkowo skromne treści - wyłącznie mecze „jeden na jednego”.

Niewielu spodziewało się jednak tak ogromnej fali błędów. Dość powiedzieć, że tytuł stał się błyskawicznie najgorzej ocenianą grą na Steamie - w historii platformy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami