Gracze Battlefield 2042 narzekają na boty w becie

Prezentują nierówny poziom.

Jednym z elementów Battlefield 2042 są boty, które w przypadku braku graczy uzupełnią wolne miejsca na mapie. Niektórzy uczestnicy trwającej bety narzekają jednak na wrogów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

W mediach społecznościowych fani wyrażają niezadowolenie wobec postaci kierowanych przez SI. Zwracają uwagę, że jest ich zdecydowanie za dużo - przykładem jest sytuacja opisana przez użytkownika, u którego w meczu tylko w ośmiu żołnierzy wcielali się prawdziwi ludzie.

Innym problemem jest nierówny poziom sztucznej inteligencji. Zdarzają się starcia, gdy nie stanowi żadnego wyzwania - tak było w przypadku niejakiego AbangaSyafta, który w jednej potyczce zdołał wyeliminować 32 boty.

Inni gracze twierdzą zaś, że przeciwnicy kierowani przez SI zachowują się chaotycznie i w ogóle nie angażują się w walkę. Są jednak też sytuacje, kiedy okazują się zbyt mocni, likwidując postać użytkownika w mgnieniu oka.

Nadmienić jednak trzeba, że to nie jest pełna wersja, a jedynie beta. Istnieje więc możliwość, że do czasu premiery - Battlefield 2042 ukaże się 19 listopada - deweloperzy ze studia DICE wprowadzą poprawki do funkcjonowania botów.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami