Far Cry 7 może postawić na rozgrywkę w sieci - raport

Zmiany w serii?

Kolejna odsłona serii Far Cry może znacząco zmienić podstawowe założenia rozgrywki i w większym stopniu postawić na rozgrywki sieciowe - wynika z nieoficjalnych informacji.

Wieści o nowym kierunku dla zasłużonego cyklu już w czerwcu przekazał świetnie poinformowany dziennikarz Jason Schrier. Teraz serwis Axios - powołując się na własne źródło - precyzuje, że może chodzić właśnie o nacisk na sferę online.

„To leży w zgodzie z moimi własnym źródłem, które przyznało, że firma rozważa bardziej sieciowe podejście dla sequela” - napisał Stephen Totilo, w przeszłości także dziennikarz Kotaku.

Słowo „rozważa” sygnalizuje, że ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte. Już jednak w przypadku Far Cry 6 coraz więcej recenzentów - i graczy - zauważa, że sprawdzona formuła rozgrywki wydaje się coraz bardziej starzeć.

Far Cry już od jakiegoś czasu oferuje kooperację, ale maksymalnie dla dwójki graczy. FC6 ma także nieco bardziej rozbudowane Operacje Specjalne, obejmujące już nawet wbudowany matchmaking.

Co więcej, jak informowaliśmy we wtorek, gra wydaje się oferować także pewne wskazówki, które - w zależności od interpretacji - można postrzegać jako zwiastun postawienia właśnie na online.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami