Far Cry 6 - Radio partyzanckie

Marquessa Villa.

Wróć do obozu Matanzas po misji Radio Libertad - porozmawiaj z obecną tam Talią, by rozpocząć kolejne zadanie.

Musisz udać się do willi Marii Marquess (1), odpowiedzialnej za propagandę na Yarze. Dotrzyj tam w dowolny sposób. Trzymaj się zachodniej strony obszaru.

radiop1

Na wielkim dziedzińcu jest tylko jeden strażnik, więc załatw go bronią z tłumikiem. Trzymaj się lewej strony (2), gdyż wtedy na pewno nikt cię nie zauważy, gdy będziesz skradać się w stronę budynku willi.

radiop2

Przejdź przez mur, by zniszczyć kamerę i alarm (3). To ważny element, którego lepiej nie pomijać, jeśli nie chcesz za dużo walczyć. Po drugiej stronie budynku jest taki sam system - dotrzesz tam bez problemu okrążając budynek.

radiop3

Po wyłączeniu alarmów pozostaje pozbyć się wszystkich wrogów na terenie willi, w dowolny sposób. Najlepiej zacznij na dachu i pozbądź się snajperów. Ogólnie rzecz biorąć, żaden przeciwnik nie stanowi tutaj większego wyzwania.

radiop4

Kiedy pokonasz wszytkich, pojawi się Bicho. Podjedzie pod willę i będziesz musiał pomóc mu aktywować sprzęt, włączając trzy urządzenia (4) oznaczone na ekranie ikonami misji.

radiop5

Kiedy to zrobisz, zacznie się scenka z koncertem Maximas Matanzas. Występ będą oczywiście chciały przerwać wrogie wojska, więc po scence od razu chwyć za działko - przed którym się znajdziesz - i strzelaj do atakujących wrogów.

Po lewej stronie ekranu widzisz stan zniszczenia sprzętu (5). Upewnij się, że żaden nie spadnie do zera, szybko likwidując podchodzących blisko przeciwników.

radiop6

Potem pojawi się także czołg, dlatego też atak Supremo najlepiej zachować na później. Możesz też zmieniać działka, bo przy balustradach umieszczone są one w różnych miejscach.

Kiedy atak żołnierzy się skończy, zakończy się także misja.

Następnie: Far Cry 6 - Podżegaczka

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Radio Libertad

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami