Valve rozbiera Steam Deck na części, ale nie chce, żeby gracze to robili

"Nie zalecamy".

Valve opublikowało wideo, w którym szczegółowo przedstawia wnętrze Steam Deck.

W filmie rozebrano na części sprzęt, prezentując z bliska komponenty. Podkreślono, że choć maszyna jest tak naprawdę komputerem, firma nie zaleca graczom samodzielnego otwierania obudowy i manipulowania w środku, choć oczywiście każdy ma do tego prawo.

- Steam Deck jest bardzo ściśle zaprojektowanym systemem i poszczególne elementy wybrano ostrożnie z myślą o tym produkcie. Wyróżniają się specyficzną konstrukcją, więc nie są przeznaczone do wymiany przez użytkownika - tłumaczy narrator materiału.

W filmie pokazano między innymi odłączanie tylnej płyty obudowy i drążków do sterowania, a także proces usuwania dysku SSD. Przedstawiciel Valve niemal ciągle ostrzega widzów, by nie rozbierali urządzenia na własną rękę.

Wysyłka pierwszych egzemplarzy Steam Deck do klientów rozpocznie się na początku grudnia. Większość nabywców na sprzęt musi jednak poczekać do drugiego lub nawet trzeciego kwartału 2022 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami