Nieoficjalnie: premiera Samsung Galaxy S22 opóźniona

W zastępstwie pojawi się S21 FE.

W internecie pojawiły się nieoficjalne informacje, że premiera flagowego Samsunga Galaxy S22 może zostać opóźniona. Zamiast niego, na początku przyszłego roku, ma trafić do sprzedaży S21 FE - model, który od dłuższego czasu uważany był za anulowany projekt.

Powołując się na anonimowe źródła, serwis SamMobile sugeruje, że nowa generacja flagowego telefonu Samsunga nie zadebiutuje, jak miało to miejsce do tej pory, na początku roku. Powodem ma być ograniczona dostępność komponentów telefonu.

Portal podaje jednak, że zamiast S22, w styczniu może trafić do sprzedaży Galaxy S21 FE - tańszy wariant obecnego flagowca. Branżowe media od jakiegoś czasu postrzegały produkt za anulowany.

Redakcja SamMobile zauważa również, że może to być tzw. „cicha premiera”, a wprowadzeniu telefonu na rynek nie będzie towarzyszyć żadne wydarzenie czy konferencja. Są to na razie niepotwierdzone doniesienia, a oficjalnych informacji o nadchodzących produktach Samsunga oczekuje się podczas targów MWC 2022 w lutym przyszłego roku.

Samsunga Galaxy S21 można znaleźć w ofercie sklepów:

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami