Far Cry 6 - Reedukacja

Uratuj Matiasa.

Po misji Zerwanie kajdan wróć do obozu Matanzas i porozmawiaj z Talią. Będziesz musiał wyruszyć do szpitala na północy, by uratować lekarza.

Cel jest całkiem daleko, więc wsiadaj do jakiegoś auta, lub skorzystaj z szybkiej podróży, by przenieść się do jednej z kryjówek (1), o ile je odblokowałeś poprzez wybudowanie odpowiedniego ulepszenia obozu.

re1

Gdy dotrzesz w okolice szpitala (2), musisz wyeliminować grupę wrogów na placu przed budynkiem. Nie ma tu żadnego alarmu, więc nie musisz się skradać.

re2

Po rozprawieniu się z przeciwnikami przejdź na drugą stronę budynku i wejdź po drabinie (3). Z mniejszego budynku możesz przeskoczyć na balkon. Matiasa znajdziesz w sali na pierwszym piętrze.

re3

Po rozmowie z Matiasem musisz odzyskać torbę z opatrunkami z innego budynku, oddalonego o kilkaset metrów. Jest tam tylko paru wrogów, ale też nie ma żadnego alarmu - więc po prostu pobiegnij tam i zabierz pomarańczową torbę (4), po czym wróć do lekarza.

re4

Po scence będziesz musiał wytrzymać parę minut i odpierać ataki wrogów na szpital. Będą atakować z każdej strony. Najlepiej wyjść na balkon i zaatakować tych na dziedzińcu. Możesz też zupełnie wyjść z budynku i walczyć na zewnątrz - choć ważne jest, by nikt nie zbliżył się do Matiasa, więc lepiej czekaj na wrogów w środku.

re5

Kiedy zlikwidujesz ostatniego przeciwnika i wrócisz do Matiasa, zacznie się scenka, po której nastąpi podsumowanie zadania.

Następnie: Far Cry 6 - Bombowy szum

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Zerwanie kajdan

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami