Cheaterzy już w Battlefield 2042. Aimbot i wallhack w sprzedaży

Trzeba uważać.

  • Hakerzy sprzedają już narzędzia dla oszustów w Battlefield 2042
  • Wśród oprogramowania jest wspomaganie celowania

Testy Battlefield 2042 rozpoczęły się dopiero wczoraj, ale okazuje się, że cheaterzy zdołali już złamać zabezpieczenia twórców i oferują narzędzia do oszukiwania.

O sprawie informuje Tom Henderson, czyli renomowany informator, który specjalizuje się w serii strzelanek od studia DICE. Jak napisał na Twitterze, co najmniej dwóch hakerów sprzedaje programy w nieuczciwy sposób ułatwiających rozgrywkę.

Internauta wspomina o wspomagającym celowanie aimbocie i tak zwanym wallhacku, który pozwala cheaterom widzieć przeciwników ukrywających się za ścianami i innymi obiektami. W ofercie są też podobno inne narzędzia.

Henderson zaznacza jednocześnie, że wkrótce podzieli się dodatkowymi szczegółami na temat hakerów sprzedających oprogramowanie dla oszustów i złamania zabezpieczeń DICE. Zaktualizujemy wiadomość, gdy pojawią się nowe informacje.

Przypomnijmy, że cheaterzy już kilka miesięcy temu reklamowali narzędzia dla nieuczciwych graczy. Twierdzili, że aplikacje są bezpieczne i niewykrywalne. Używanie tego typu rozwiązań jest jednak mocno ryzykowne, ponieważ grozi banem na każdej platformie docelowej gry.

Battlefield 2042 trafi do sprzedaży 19 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami