Windows 11 za darmo - jak pobrać

Skąd legalnie ściągnąć Windowsa 11.

Microsoft udostępnił system Windows 11 za darmo dla posiadaczy wersji 7, 8 i 10. Z niniejszej strony dowiesz się skąd pobrać pakiet instalacyjny - zarówno do aktualizowania systemu z poprzedniej wersji, jak i do przeprowadzenia czystej instalacji.

By pobrać pakiet instalacyjny Windowsa 11 wejdź na oficjalną stronę przygotowaną przez Microsoft. Tam do wyboru masz trzy opcje:

  • Asystent instalacji systemu Windows 11 (1) - pozwala pobrać asystenta instalacji, który przeprowadzi cię krok po kroku przez aktualizację z systemu Windows 10 do 11. Jest to najprostsza opcja, która nie wymaga zbyt wiele ingerencji z twojej strony, działa jednak tylko w przypadku aktualizacji systemu, nie czystej instalacji;
  • Tworzenie nośnika instalacyjnego systemu Windows 11 (2) - pozwala stworzyć dysk rozruchowy, wraz z instalacją systemu Windows 11, na DVD lub dysku USB. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie przeprowadzić instalację z tego nośnika;
  • Pobieranie obrazu dysku (ISO) systemu Windows 11 (3) - umożliwia pobranie obrazu dysku instalacyjnego. Możesz go potem umieścić na płycie DVD, nośniku USB bądź zamontować w programie do odczytywania plików ISO. Opcję tę polecamy dla zaawansowanych użytkowników.
047_poradnik_pc_windows_11_skad_pobrac_za_darmo

By rozpocząć pobieranie kliknij na przycisk Pobierz teraz (4) przy interesującej cię opcji, a po chwili plik znajdzie się na twoim dysku. W przypadku opcji 1 i 2, wystarczy, byś otworzył pobrany plik, a program przeprowadzi cię przez resztę kroków.

Poprzednio: Windows 11: czy spełniam wymagania

Spis treści: Komputer bez tajemnic - poradnik użytkownika PC

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami