Trylogia GTA - wyciekły pierwsze grafiki z remastera?

Aktualizacja: Są kolejne materiały i szczegóły.

Aktualizacja: W sieci publikowane są kolejne materiały graficzne z remastera trylogii GTA. Gracze dotarli do logotypów odświeżonych wersji Grand Theft Auto 3, Vice City i San Andreas, które otrzymają najwyraźniej podtytuł The Definitive Edition.

Internauci natrafili również na ikony nowych wydań gier zaprojektowanych z myślą o posiadaczach PC.

To jednak nie wszystko, ponieważ jeden z użytkowników Twittera ujawnił niepotwierdzone informacje o remasterach, choć wieści trzeba traktować z dystansem, ponieważ nieznane jest źródło ich pochodzenia.

Według nieoficjalnych szczegółów, odświeżone wersje GTA 3, Vice City i San Andreas zaoferują system chowania się za osłonami. W planach też podobno nowe misje poboczne oraz dodatkowe pojazdy, bronie i ubrania. Do tego niedostępne w oryginałach obszary.

Internauta przekonuje, że nie zabraknie odnowionego oświetlenia, tekstur HD i obsługi HDR. Ponadto deweloperzy od podstaw przygotowali przerywniki filmowe i zaprojektowali nowe modele głównych postaci, które wyglądają nieco inaczej niż w oryginale.

Pakiet GTA: The Trilogy - Definitive Edition ma kosztować 39,99 dolarów, czyli około 159 zł.

Oryginalna wiadomość: Fani dotarli do grafik, które prezentują ikony osiągnięć w niezapowiedzianych oficjalnie remasterach GTA 3, Vice City i San Andreas.

Ilustracjami podzielił się alloc8or - użytkownik GTAForums, czyli jednego z najbardziej znanych serwisów dla miłośników gangsterskiego cyklu Rockstar Games. Nie jest jednak jasne, skąd dokładnie pochodzą obrazki i trudno potwierdzić ich wiarygodność.

Grafiki są ikonami, które ozdobią odblokowywane w trakcie rozgrywki osiągnięcia. Zdecydowana większość pochodzi z oryginalnych gier, ale nie brakuje nowych. Przykładowo w przypadku San Andreas dostrzec można symbole piłki do koszykówki i wielkiej stopy - obie nie były dostępne w pierwowzorze, co sugeruje, że w planach są dodatkowe aktywności.

gta_3_ikony
Ikony osiągnięć z GTA 3 (źródło: GTAForums)
gta_vice_city_ikony
Ikony osiągnięć z GTA: Vice City (źródło: GTAForums)
gta_san_andreas_ikony
Ikony osiągnięć z GTA: San Andreas (źródło: GTAForums)

W ostatnich dniach pojawia się coraz więcej poszlak wskazujących, że faktycznie powstają remastery starszych odsłon cyklu. Niedawno odświeżoną trylogię oceniła koreańska agencja przyznające kategorie wiekowe grom, a wczoraj informowaliśmy, że wzmiankę o odnowionych produkcjach znaleziono w aplikacji Rockstar Launcher.

Według nieoficjalnych wieści, remastery GTA 3, Vice City i San Andreas realizowane są na silniku Unreal Engine 4, a także zaoferują oryginalną i nową grafikę. Premierę przewidziano podobno na listopad.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami