Tak wygląda Battlefield 2042 na Xbox One - jest pierwszy screen

Wersja na poprzednią generację konsol.

Studio DICE opublikowało screen, który prezentuje Battlefield 2042 na Xbox One, a więc w wersji na poprzednią generację konsol.

To pierwszy raz, kiedy deweloperzy przedstawili publicznie produkcję, działającą na starszych urządzeniach. Dotychczas twórcy koncentrowali się bowiem na edycjach PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Wersje PS4 i Xbox One są okrojone pod względem technicznym i wizualnym względem odpowiedników z komputerów i nowych konsol. Wspomniane wydania zaoferują mniejsze mapy, a autorzy musieli też zredukować maksymalną liczbę graczy o połowę - ze 128 do 64.

Dzisiaj na rozpoczną się testy gry dla abonentów EA Play i osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Natomiast pojutrze - 8 października - wystartuje otwarta beta dla wszystkich. Wkrótce więc powinno pojawić się więcej materiałów z tytułu na starszych urządzeniach.

Pełna wersja Battlefield 2042 zadebiutuje 19 listopada. Twórcy zrezygnowali tym razem z kampanii fabularnej, koncentrując się wyłącznie na rozgrywce wieloosobowej. Akcję osadzono w niedalekiej przyszłości.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami