Oryginalny Ghost Recon za darmo na PC

Prezent na 20 urodziny serii.

Seria Ghost Recon obchodzi 20 rocznicę. Z tej okazji przedstawiciele Ubisoftu udostępnili pierwszą odsłonę cyklu za darmo w Ubisoft Connect na PC.

Oryginalny Tom Clancy's Ghost Recon to strzelanka stawiająca na realizm w nieco większym stopniu niż współczesne odsłony. Podczas misji kierowaliśmy swoim oddziałem z poziomu mapy dowodzenia, a multiplayer wspierał rywalizację ponad 30 graczy.

Za darmo udostępniono również Fallen Ghosts - drugie fabularne rozszerzenie do Ghost Recon Wildlands. W tym przypadku oferta dotyczy także wszystkich konsol, nie tylko wersji PC.

Kolejny prezent to rozszerzenie Deep State Adventure do Ghost Recon Breakpoint. By je odblokować, należy wejść do gry i wykupić je - za sumę 0 monet - w menu, w zakładce Sklep.

Wczoraj Ubisoft zapowiedział nową odsłonę cyklu Ghost Recon. To darmowa strzelanka multiplayer, czerpiąca sporo inspiracji z gatunku battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami