Far Cry 6 zbiera świetne oceny - przegląd opinii

Ale to więcej tego samego.

Far Cry 6 zbiera wysokie oceny w recenzjach - wynika z pierwszych artykułów na temat debiutującej jutro produkcji.

Z licznych opinii wyłania się obraz bardzo udanej odsłony serii. Ogólny wniosek jest taki, że otrzymujemy więcej tego samego, choć z pewnymi istotnymi usprawnieniami w sferze prowadzenia narracji. Jeśli nie mamy jeszcze dość Far Cry, będziemy się świetnie bawić - wynika z tekstów.

Obecna średnia plasuje się na poziomie około 80 procent, w zależności od platformy sprzętowej. Naszą recenzję znaleźć można tutaj.

„Gigantyczny, otwarty świat FPS, w którym biegamy od znacznika do znacznika na mapie, by obalić dyktatora. Zabawa jest bez wątpienia przednia, choć może być nieco przytłaczająca” - podsumowuje Rock, Paper, Shotgun.

Zobacz także: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

„Bez względu na to, czy zajmujemy się głównym wątkiem, czy misjami pobocznymi, Far Cry 6 zapewnia mnóstwo świetnej zabawy i angażujących aktywności, a wszystko to oblane najlepszą w historii serii rozgrywką i najpiękniejszym światem” - ekscytuje się Game Informer.

W podobnym tonie wypowiada się PC Gamer, nazywając tytuł „najlepszą odsłoną Far Cry”. Gra „eliminuje problemy, które zaczęły pojawiać się w poprzednich odsłonach i choć nie jest idealna - zwłaszcza w sferze systemu ekwipunku - to seria jest w najlepszej formie od lat” - zgadza się IGN.

Patrząc na - rzadkie - niższe oceny, znajdziemy właśnie narzekania na fakt, że mamy po prostu do czynienia z kolejną odsłoną dobrze znanego cyklu, z formatem bez większych zmian od wielu lat.

„Jeśli interesuje was kolejny Far Cry, pełen rzeczy, które robimy od dziesięciu lat, to pewnie będziecie się dobrze bawić. Jeśli jednak osiągnęliście już limit, to FC6 będzie idealnym dowodem na to, że otwarte światy potrzebują rewolucji” - uważa VGC.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami