Far Cry 6 - wszystkie znajdźki i sekrety

Lista wszystkich znajdziek w grze i przedmiotów trafiających do Kolekcji.

Far Cry 6, podobnie jak wcześniejsze gry z serii, obfituje w znaczną liczbę znajdziek. Świat gry zawiera wiele sekretów do odkrycia. Na tej stronie zebraliśmy wszystkie przedmioty, które można kolekcjonować, a także zadania, które związane są ze specjalnymi nagrodami.

Znajdźki z Kolekcji

Podstawowym rodzajem znajdziek są te, które trafiają do Kolekcji (1), czyli jednej z zakładek menu gry. Tam możemy przeglądać wszystkie zebrane przedmioty. Dzielą się one na cztery kategorie:

001
  • Karty z kryptogramem - są to swoiste klucze, gdyż służą do otwierania skrzyń, w których znajdziemy cenną zawartość, między innymi przedmioty kosmetyczne. Aby otworzyć kufer, należy odnaleźć dwie karty, które zawsze znajdują się w pobliżu skrzyni;
  • Piosenki z pendrive'ów - po odnalezieniu pendrive'a możemy go włączyć w pojeździe, co oczywiście zwiększa liczbę utworów, których możemy słuchać podczas jazdy;
  • Koguty - możemy użyć ich do walki kogutów, które odbywają się na specjalnej arenie w obozie partyzantów - Farma Montero - w Costa del Mar, w Madrugadzie;
  • Ukryte opowieści - to wybrane notatki, dokumenty i wycinki z gazet, które zawierają ważne informacje. Uwaga! Nie każdy dokument, który odnajdziemy w świecie gry, zaliczany jest do Ukrytych opowieści.

Pozostałe znajdźki, sekrety i aktywności dodatkowe

Oprócz powyżej wymienionych grup przedmiotów i obiektów zaliczanych do Kolekcji (1), w Far Cry 6 znajdziemy też wiele innych sekretów i dodatkowych aktywności:

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami