Far Cry 6 - wyprawy po skarb: wszystkie skarby

Wszystkie zadania z różowym diamentem i ukrytym skarbem.

Wyprawy po skarb to jedna z misji pobocznych w Far Cry 6. W odróżnieniu od pozostałych zadań w grze, które koncentrują się w większości przypadków na walce, te questy polegają na rozwiązaniu zagadki i dotarciu do skrzyni ze skarbem, w której znajdziemy wartościowe przedmioty.

Na tej stronie:

Skarby w Far Cry 6 - lista zadań

Madrugada

Valle de Oro

El Este

Esperanza

Różowy diament - co oznacza

Wyprawy po skarb są oznaczone na mapie różowym diamentem (1). Kolejne „diamenciki” będą pojawiać się podczas gry, gdy zdobędziemy informacje od zaprzyjaźnionych postaci, które przebywają w obozach czy przejętych placówkach.

002

Wystarczy porozmawiać z osobą, nad głową której widoczna jest czarna ikona z białym wykrzyknikiem (2). Nie za każdym razem otrzymamy wiadomość o miejscu rozpoczęcia zadania Wyprawy po skarb, gdyż partyzanci przekazują nam także innego rodzaju informacje. Dlatego też, jeśli chcesz poznać lokalizacje tego typu misji, warto jak najczęściej rozmawiać z ludźmi lub skorzystać z powyższych odnośników. Na poszczególnych stronach wskazaliśmy początek każdego zadania.

003

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami