Far Cry 6 - Równowaga finansowa

Dług Paolo u Bembe.

Po misji Poznaj Maximas Matanzas musisz znaleźć Paolo w obozie, by zacząć nowe zadanie. Po prostu kieruj się do ikony z gwiazdką (1).

bembe1

Po przyjęciu zadania dowiesz się, że musisz pojechać do miasta Segunda, które zostanie oznaczone na mapie. Dotrzyj tam w dowolny sposób - po drodze możesz przejąć pobliski posterunek. Możesz też rozejrzeć się po obozie partyzantów.

W Segundzie schowaj broń, by nie zwracać uwagi żołnierzy. Możesz zabić tych na placu (2) przed kościołem, jednak nie jest to konieczne.

bembe2

Kiedy wejdziesz do kościoła, zacznie się scenka, po której Bembe każe ci udać się do starego hotelu. Najszybciej będzie wykonać szybką podróż do obozu Matanzas i stamtąd pobiec czy pojechać do celu.

Kiedy dotrzesz pod hotel, wejdź na dach po drabinie (3).

bembe3

Na dachu od razu kucnij i pozbądź się snajpera bronią z tłumikiem. Następnie stań na brzegu dachu i obserwuj okolicę przez telefon. Zobaczysz wrogów przesłuchujących Rosjanina. Nie ma tu alarmu, więc możesz po prostu zacząć strzelać. Możesz też zniszczyć klatkę z drapieżnikiem (4), by wywołać trochę chaosu.

bembe4

Po walce zejdź do Rosjanina, porozmawiaj z nim. Dowiesz się, że w basenie tuż obok jest ciało jego brata. Podnieś z niego klucz.

bembe5

Znajdź sejf

To nie koniec. Teraz musisz jeszcze wyruszyć do kolejnej lokacji, hotelowego kompleksu plażowego. Gdy się zbliżysz, trzymaj się zewnętrznej strony, od wody. Zlikwiduj patrolującego żołnierza i na spokojnie przyjrzyj się innym wrogom. Znów zniszcz klatki (5), by zwierzęta zajęły się paroma przeciwnikami.

bembe6

Tu też nie ma żadnego alarmu, więc pozbądź się reszty wrogów w dowolny sposób. Uważaj tylko na działko (6), które - jeśli cię wykryje - może strzelać nawet przez cienkie przeszkody.

bembe7

Wreszcie udaj się do przechylonej chatki, wejdź do środka po kładce. W pomieszczeniu wewnątrz otwórz sejf (7). Oczywiście możesz też przeszukać cały resort, gdyż znajdziesz tu nieco zasobów czy amunicji.

bembe8

Na końcu udaj się do wyznaczonego miejsca, gdzie spotkasz się z Bembe, a misja się zakończy. Mężczyzna zleci ci nowe zadanie z tego wątku.

Następnie: Far Cry 6 - Cenny ładunek

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Poznaj Maximas Matanzas

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami