Far Cry 6 - Rób lub giń

Wyprawa po uran.

Po misji Jedyny taki Juan porozmawiaj właśnie z Juanem. Zleci ci misję, podczas której wykradniesz dla niego zubożony uran, by mógł stworzyć dla ciebie wyjątkową broń.

Cel jest dość daleko (1), więc rozejrzyj się przy obozie i przyglądaj się minimapie, by zobaczyć ikonę konia (2). Gdy znajdziesz jakiegoś (jest ich sporo), wsiadaj i jedź w stronę celu główną drogą.

rob1

Po drodze musisz zlikwidować posterunek kontrolny. Żeby to zrobić, musisz - po pokonaniu żołnierzy - podpalić bilboard propagandowy (3). Wcześniej radzimy wejść na wieżę po lewej stronie, by z oddali zlikwidować alarm (4). Jeśli alarm jest aktywny, żołnierze będą próbować do niego podbiec, żeby wezwać posiłki.

rob2

Z jednego z pokonanych wrogów możesz podnieść klucz, by wejść do budynku i zebrać stamtąd zasoby. Po zdobyciu punktu kontrolnego i krótkiej scence ruszaj dalej w stronę celu misji.

Dotrzesz do masztu radiowego (5). Wejdź na górę używając linki, a potem zjedź tyrolką na pobliskie wzgórze.

rob3

Fort i zubożony uran

Spotkasz tam Raizę, a po rozmowie z nią pójdziecie do starej wieży, gdzie spotkacie strażnika - koniecznie schowaj broń i daj Raizie podejść do niego w pierwszej kolejności, a potem mu zapłać i wdrap się na szczyt wieży (w środku). Użyj telefonu, jak instruuje cię Raiza i spójrz na fort. Ważne, żeby znaleźć oficera (6). On ma klucz, który doprowadzi cię do uranu.

rob4

Do fortu radzimy udać się od prawej strony, wpłynąć do środka wodą. W porcie jest tylko jeden wróg (7). Pozbądź się go po cichu i wskakuj do wody. Gdy wypłyniesz do piwnicy, jest tam znowu tylko jeden wróg, który stoi do ciebie tyłem.

rob5

Wyjdź z piwnicy po drabinie i idź do drzwi (8) na wprost, powoli. Uchyl je i zniszcz alarm (9) bronią z tłumikiem. Potem możesz zacząć eliminować wrogów strzałami w głowy.

rob6

Najważniejszy jest oczywiście oznaczony na żółto oficer. Zastrzel go i - jeśli nie ma zagrożenia ze strony innych - przejdź po jego ciele, by automatycznie zebrać klucz do schowka z uranem (10).

rob7

Kiedy zbierzesz uran, wracaj do obozu partyzantów. Jeśli chcesz, możesz wcześniej użyć moździerza na górnych murach, by zabić opancerzonego wroga, który stoi na moście przed fortem.

W obozie porozmawiaj z Juanem, a po scence użyj stołu warsztatowego i postępuj według wyświetlanych instrukcji.

Następnie: Far Cry 6 - Ogień i furia

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Jedyny taki Juan

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami