Far Cry 6 - Poznaj Maximas Matanzas

Trop zespołu.

Po misji Partyzantka otrzymasz trzy misje. Jedna z nich zaprowadzi cię do poznania zespołu Maximas Matanzas. To dość specyficzna grupa rebeliantów, którzy nie tylko walczą z reżimem, ale i... tworzą muzykę.

Wsiądź do łodzi i płyń w stronę celu. Kiedy dotrzesz do lądu idź do starego fortu (1). Po jego drugiej stronie znajdziesz pomieszczenie ze wskazówkami - po prostu wejdź przez drzwi (2). Wcześniej możesz przeszukać cały fort, jeśli chcesz.

maximas1

Przeczytaj leżący na stoliku na wprost od wejścia list, który naprowadzi cię na lokalizację obozu zespołu. Następnie ikona misji cię tam zaprowadzi - po drodze nie dzieje się nic ciekawego.

Gdy zbliżysz się do obozu, najlepiej wejść na najbliższy dach (3).

maximas2

Stąd użyj telefonu, by przyjrzeć się przeciwnikom i ich oznaczyć. Nie ma tu żadnego alarmowego nadajnika, więc możesz zająć się przeciwnikami tak, jak chcesz. Najbezpieczniej wyeliminować kilku będąc na dachu, korzystając z karabinu z tłumikiem.

Gdy pozbędziesz się wszystkich, będziesz mógł uwolnić Talię (4).

maximas3

Kiedy uwolnisz dziewczynę, zacznie się dłuższa scenka. Po niej misja się zakończy - żeby rozpocząć kolejną z wątku Maximas Matanzas, porozmawiaj z Paolo.

Następnie: Far Cry 6 - Równowaga finansowa

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Partyzantka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami