Far Cry 6 - Paliwo dla rewolucji

Comendante Rosario i baza FND.

Po wykonaniu zadania Ogień i furia musisz poczekać minutę czy dwie - możesz przenieść się do obozu. Zadzwoni do ciebie Clara i zleci nową misję.

Musisz udać się do niejakiego Benita, który jest w wiosce oznaczonej wyraźnie na mapie. Porozmawiaj z nim i akceptuj zlecenie. Musisz wykonać dwa cele: zabić Comendante (A), a także przejąć skład paliwa (B).

paliwo1

Po lewej stronie lokacji zauważysz dwie ikony misji - to dlatego, że oficer (Comendante) będzie w tym miejscu, do którego udasz się w pierwszej kolejności. My polecamy to, które oznaczyliśmy literą A.

Udaj się więc do celu, najlepiej autem lub konno. Gdy się zbliżysz, wdrap się na skałę, skradając się, by przyjrzeć się okolicy. Zauważysz nieobsadzony czołg (1). Zakradnij się do niego okrążając teren wroga.

paliwo2

Wsiądź do czołgu, wchodząc na niego, a następnie od razu zacznij ostrzał czołgu wroga w bazie. Potem wyeliminuj wszystkich wrogów - nie powinno to stanowić żadnego problemu, gdy jesteś w tej maszynie. Jednym z oponentów jest wspomniany Comendante Rosario. To wszystko. Możesz wysiąść, żeby zebrać zasoby, jeśli chcesz.

Następnie udaj się na drugi koniec mapy, do punktu B, by zająć skład paliwa. Podejdź do niego plażą. Zwróć uwagę na alarm (2). Zakradnij się za pierwszy budynek, eliminując ewentualnie pobliskiego wroga bronią z tłumikiem, a potem wdrap się na dach, by zniszczyć nadajnik alarmowy.

paliwo3

Teraz pozostaje zabić wszystkich wrogów w składzie benzyny. Zacznij od tych na molo (3), bo jest tam między innymi działko. Jeśli masz broń z tłumikiem, przez dłuższy czas możesz strzelać w głowy, a wrogowie cię nie zauważą.

paliwo4

Kiedy pokonasz ostatniego przeciwnika, przejmiesz ten obszar dla partyzantów, a po chwili otrzymasz informajcę o zakończeniu misji. Wracaj do obozu.

Następnie: Far Cry 6 - Libertad powstaje

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Ogień i furia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami