Far Cry 6 ma sekretne zakończenie - już na początku gry

Tak jak poprzednie części serii.

Kontynuując tradycję serii, Far Cry 6 oferuje sekretne, złe zakończenie, które możemy wywołać już na początku przygody - poprzez niezastosowanie się do zaleceń.

W przeciwieństwie do Far Cry 4 i 5, alternatywny finał historii nie jest dostępny już w pierwszych minutach, a dopiero po wykonaniu misji „Libertad powstaje”, jednego z zadań otwierających opowieść. Wtedy to kierowany - lub kierowana - przez gracza Dani staje przed wyborem: pozostać na wyspie Yara i dołączyć do ruchu oporu czy wejść do łodzi i odpłynąć do Stanów Zjednoczonych.

Zobacz także: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Właściwe zakończenie rozpoczyna się w 6 minucie

Większości graczy zapewne nie przyszłoby na myśl, że ucieczka jest realną opcją, ale okazuje się, że Ubisoft przewidział również takie zakończenie. Po oddaleniu się od wyspy mamy okazję zobaczyć krótką scenkę, w której trzy miesiące później Dani wyleguje się na plaży w Miami i słyszy w radiu, że wojna na Yarze zakończyła się. Dyktator Anton Castillo zabił przywódczynię Libertad, tym samym stłumiając rebelię.

Przypomnijmy, że Far Cry 6 debiutuje już jutro - na PC i dwóch generacjach konsol.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami