Far Cry 6 - Libertad powstaje

Działko przeciwlotnicze i statki.

Po misji Paliwo dla rewolucji spotkasz się z Clarą i innymi rewolucjonistami w obozie. Pora na finałową misję w pierwszym obszarze gry.

Po dłuższej scence udaj się we wskazane miejsce, by zniszczyć działko przeciwlotnicze. To proste zadanie, ale wcześniej radzimy wejść na wieżę (1) przed obszarem z działkiem, by przyjrzeć się przeciwnikom z daleka i ich oznaczyć.

libertad1

Następnie zacznij eliminować żołnierzy w okolicy baterii przeciwlotniczej. Gdy wykończysz wszystkich, pozostaje strzelić w beczki (2) przy działu, by je wysadzić. Możesz też użyć dynamitu czy granatów, ale po co marnować amunicję?

libertad2

Później udaj się do oznaczonego miejsca. To stara latarnia morska. Musisz wejść na górę, by spotkać tam Julia i popatrzeć na okręty wojenne - wcześniej, na dole latarni, możesz zebrać trochę zasobów i skorzystać z warsztatu. Upewnij się, że masz broń z tłumikiem.

Zajmowanie statków

Patrząc na statki przez aparat telefonu oznacz wrogów, ale ważniejsze jest zauważenie nadajników alarmowych (3) z zielonymi światełkami. Zniszczenie ich w pierwszej kolejności powinno być priorytetem po wejściu na pokład.

libertad3

Zeskocz do wody i podpłyń do pierwszego statku. Wejdź po drabinie i zacznij eliminować wrogów po cichu, albo po prostu podbiegnij do obydwu alarmów, zniszcz je i na spokojnie wykończ resztę wrogów. Nie możemy opisać dokładnej strategii, ponieważ nie ma gwarancji, że układ wrogów będzie identyczny w każdym momencie dla każdego.

Co ważne, gdy oczyścisz pierwszy okręt, możesz strzelać bronią z tłumikiem do wrogów na drugim statku - a także zniszczyć w ten sposób alarmy. Jeśli będziesz strzelał i chował się od razu po strzale, nikt cię nie zauważy.

libertad4

Następnie wskocz do wody i dostań się drabinką na drugi okręt, by wykończyć pozostałych tam wrogów. Wszystkich można pozbyć się jednym strzałem w głowę z karabinu. Pamiętaj, by używać broni z amunicją przeciwpancerną, gdy ktoś ma hełm.

Po pozbyciu się wrogów z drugiego statku poczekaj na Clarę (4). Gdy przypłynie, wskakuj do wody i płyń do pontonu.

libertad5

To koniec pierwszego aktu. Obejrzyj cutscenkę i przygotuj się na wizytę na głównej wyspie.

Następnie: Far Cry 6 - Partyzantka

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Paliwo dla rewolucji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami