Far Cry 6 - La Noche de la Muerte

Ucieknij z miasta. Prolog.

La Noche de la Muerte to prolog - misja, która rozpoczyna przygodę w Far Cry 6. Po scence wprowadzającej przeniesiesz się na dach budynku w mieście, gdzie Dani Rojas (bohater lub bohaterka, sam wybierzesz płeć) rozmawia z przyjaciółmi.

Kiedy w końcu przejmiesz kontrolę nad postacią, musisz uciekać z Litą do portu. Zacznij od zejścia po schodach. Pamiętaj, że mała żółta ikona (1) zawsze pokazuje ci, gdzie masz iść. Nie sposób się zgubić.

prolog1

Na niższym piętrze zauważysz strażników (2) przeszukujących mieszkania. To jednak tylko oskryptowana scena, nie musisz się szczególnie starać, by ich unikać. Po prostu idź w pozycji przykucniętej, poczekaj, aż zejdą na parter i przejdź za schodami od razu w prawo, w stronę alejki.

prolog2

Tam zaczekaj chwilę, aż zniknie żołnierz (3) wlokący cywila. Gdy usłyszysz strzał, możesz iść dalej uliczką, aż dotrzesz do głównej ulicy - przejdź na drugą stronę, do oznaczonego miejsca.

prolog3

Przejdź do końca zadaszonego fragmentu, poczekaj, aż czołg skręci i odjedzie, a potem biegnij do studzienki (4). Zejdziecie do kanałów. Jesteście tu bezpieczni - wszelkie krzyki i odgłosy żołnierzy mają tu tylko budować atmosferę. Droga przez kanały jest liniowa, a wskazują ją dodatkowo strzałki (5).

prolog4

Dotrzecie do drabiny. Wdrap się po niej, a potem od razu wejdź po kolejnej drabinie (6) wyżej i idź prosto, na końcu wspinaj się na dach. Wejdź po schodach i wspinaj się jeszcze wyżej, a trafisz na samą górę.

prolog5

Idź dachem i użyj tyrolki na lince w oznaczonym miejscu. Przejdź dalej dachami, kładką nad ulicą, a spadniesz. Musisz wejść przez okno do czyjegoś mieszkania - od razu wyjdź wyjściem po lewej i idź po schodach na dół. Przejdź na drugą stronę, dojdź balkonami do drabiny, znów wejdź na dach. Idź w stronę kolejnej linki, gdzie czeka Lita (7).

prolog6

Po zjechaniu linką wystarczy biec alejkami. Dotrzecie na ulicę i zobaczycie plac (8). Wystarczy teraz biec do ikony misji, która wskazuje łódź. Kiedy tam dobiegniesz, rozpocznie się dłuższa scenka.

prolog7

To koniec prologu. W kolejnej misji będziesz już mógł korzystać z broni.

Następnie: Far Cry 6 - Prawdziwy fart

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami