Far Cry 6 - jak wejść do czołgu

Porwanie czołgu: zajętego i wolnego.

Jednym z najpotężniejszych pojazdów w Far Cry 6 jest czołg. Na tej stronie dowiesz się, jak do niego wejść, nawet jeżeli jest już zajęty przez wroga.

Najpierw podstawy: jeżeli po oznaczeniu czołgu jego ikona jest biała, to znaczy, że nie ma w nim kierowcy, a jeżeli czerwona - to że kierowca w nim jest.

far_cry_6_czolg_1

Jeżeli czołg jest pusty, po prostu podkradnij się do niego, wskocz na dach i spójrz na właz (1) - teraz wystarczy już nacisnąć przycisk interakcji, aby wejść do środka. Możesz też obsadzić działko (2), przesuwając się nieco w prawo.

far_cry_6_czolg_2

Jeżeli w czołgu już ktoś jest, musisz najpierw unieruchomić pojazd. Użyj do tego ładunku IEM - nada się tutaj szczególnie Supremo wyposażone w generator IEM. Z trafionego ładunkiem czołgu lecą niebieskie iskry.

far_cry_6_czolg_3

Wskocz teraz na dach czołgu, a zobaczysz dwie opcje do wyboru: zniszczenie pojazdu albo jego porwanie (3). Wybierz tę drugą, aby wyeliminować kierowcę i wejść na jego miejsce.

far_cry_6_czolg_4

Dla jasności podkreślmy, że nie ma sposobu, aby wejść do czołgu inaczej niż przez właz w dachu.

Następnie: Far Cry 6 - kombinezon do szybowania, wingsuit: jak zdobyć i latać

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - ustawienia grafiki na PC, więcej FPS

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami