Far Cry 6 - Cenny ładunek

Przewóz uchodźców.

Po rozmowie z Bembe na końcu misji Równowaga finansowa od razu ponownie z nim porozmawiaj, by przyjąć nowe zadanie.

Miejsce docelowe (1) znajduje się nad Segundą, więc skorzystaj z szybkiej podróży do tego miasteczka, a potem ruszaj do celu.

cenny1

Kiedy się zbliżysz, najlepiej udaj się na wysoką wieżę (2), na której jest jeden snajper. Wejdź powoli na górę i pozbądź się go. Teraz będziesz mógł stąd na spokojnie rozejrzeć się po całej okolicy.

cenny2

To kolejna lokacja, gdzie nie musisz przejmować się alarmami, ale jeśli masz broń z tłumikiem - wykorzystaj ją do paru celnych headshotów. W ten sposób można szybko pozbyć się przeciwników.

Po rozprawieniu się z żołnierzami uwolnij więźniów (3).

cenny3

Następnie porozmawiaj z Rafaelem (4), będzie oznaczony ikoną misji. Po rozmowie udaj się kawałek dalej, do garażu. Gdy się zbliżysz, zacznie się scenka.

cenny4

Po krótkiej scence znajdziesz się za kierownicą ciężarówki. Masz wyznaczony czas, by dojechać do celu - nie musisz się jednak strasznie śpieszyć. Staraj się jechać równo i nie zjeżdżać z ulicy. Na miejscu spokojnie i powoli wjedź do portu (5).

cenny5

Po kolejnej scence podjedź kawałek dalej, by zakończyć zadanie.

Następnie: Far Cry 6 - Zerwanie kajdan

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Równowaga finansowa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami