Far Cry 6 - bronie „zrób to sam”

Czym są, ulepszanie, kupowanie.

Jednym ze znaków rozpoznawczych Far Cry 6 są bronie „zrób to sam”. To specjalny typ oręża, wykonany przez ruch oporu z nietypowych materiałów.

Bronie „zrób to sam” kupuje się nieco inaczej niż zwykłe, ale też można je ulepszać. Wszystkiego dowiesz się poniżej.

Na tej stronie:

Czym są bronie „zrób to sam”

Oręż typu „zrób to sam” to stworzona przez partyzantów broń, do wykonania której użyto materiałów dostępnych pod ręką. Te bronie są zazwyczaj nieco komiczne lub szalone, bo znajdziemy wśród nich chociażby wyrzutnię płyt muzycznych czy miotacz harpunów.

far_cry_6_bronie_zrob_to_sam_1

Wbrew temu, co może sugerować nazwa, gracz nie może wytworzyć tych broni, a jedynie je kupić. Więcej o tym w następnej sekcji.

Po zakupie broni „zrób to sam” możliwe jest ich ulepszenie, co działa podobnie jak w przypadku zwykłej broni.

Gdzie kupić samoróbki

Bronie „zrób to sam” można kupić jedynie u handlarzy bronią Juana albo u samego Juana. W obu przypadkach ikona to kosz na zakupy (1).

far_cry_6_bronie_zrob_to_sam_2

Handlarze nie są zaznaczeni na mapie, więc możesz mieć trudności z ich odnalezieniem. W takim przypadku udaj się do Juana - przesiaduje on w obozie na wyspie Libertad (2), czyli jednej ze startowych lokacji.

far_cry_6_bronie_zrob_to_sam_3

Gdy wejdziesz w interakcję z handlarzem lub Juanem, przejdź do zakładki Zakup (3). Właśnie tu znajdziesz dostępne do kupienia bronie „zrób to sam” (4).

far_cry_6_bronie_zrob_to_sam_4

Najedź na wybraną broń, żeby zobaczyć cenę (5). Podobnie jak za plecaki Supremo, za broń tego typu płacimy zubożonym uranem.

far_cry_6_bronie_zrob_to_sam_5

Pamiętaj, że bronie „zrób to sam” można ulepszyć przy stole warsztatowym. Działa to dokładnie tak samo, jak w przypadku ulepszania zwykłych broni.

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami