Far Cry 6 - A nuta leci dalej…

Wyprawa po skarb: Zdobądź pendrive z kabiny DJ-a.

Na tej stronie opisujemy Wyprawę po skarb o nazwie: A nuta leci dalej... w Far Cry 6.

Poniżej wskazujemy lokalizację zadania:

038

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

  • Region - obszar: Valle de Oro - Cruz del Salvador
  • Lokacja: Jaskinia ¡Danza!
  • Początek zadania: klub znajduje się wewnątrz góry. Zniszcz drewnianą barykadę (1), za którą znajduje się skrzynka z zadaniem
039

Gdzie znajduje się pendrive DJ-a

Zejdź po schodach, a dotrzesz do zrujnowanej sali. Znajdują się tam zamknięte drzwi (2). Aby je otworzyć, musisz najpierw przywrócić zasilanie.

040

Spójrz w górę, a zobaczysz punkt (3), do którego możesz przymocować kotwiczkę.

041

Rozhuśtaj się i wskocz na platformę (4), gdzie znajduje się dźwignia (5). Użyj jej, by przywrócić zasilanie. Teraz możesz otworzyć drzwi (2).

042

Kiedy wejdziesz do środka, zacznij się wspinać po krawędziach w górę, a dotrzesz na wyższy poziom klubu. Wespnij się po kolejnej ścianie (6). Uważaj jednak, aby nie wpaść do wody, gdyż otrzymasz obrażenia od elektryczności.

043

Kiedy dotrzesz na górę, podejdź do krawędzi, przymocuj kotwiczkę i opuść się na linie, ale nie wskakuj do wody. Nad powierzchnią rozhuśtaj się i wskocz na brzeg (7).

044

Następnie wespnij się na górę - tam, gdzie stoi pianino. Przed sobą zobaczysz słup wody (8), który musisz przeskoczyć, aby przedostać się na drugą stronę. Przymocuj kotwiczkę do skały powyżej. Musisz wybrać odpowiedni moment do skoku, gdyż co kilka sekund woda (8) zostaje naelektryzowana. Jeśli trafisz w słup wody, kiedy akurat dojdzie do naelektryzowania, wówczas odbijesz się i spadniesz na dół.

045

Huśtając się na linie, obserwuj sytuację. Kiedy elektryczność się pojawi, wówczas rozhuśtaj się bardziej, a w tym czasie powinna zniknąć przeszkoda, co umożliwi ci przeskoczenie na drugą stronę, gdzie znajduje się skrzynia ze skarbem (9) i pendrive (10).

046

Kiedy zabierzesz wszystkie przedmioty, zadanie zakończy się. Opuść to miejsce za pomocą szybkiej podróży.

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Zapasy na wysokości

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami